ورزشی / شناسه خبر: 161192 / تاریخ انتشار : 1398/5/19 02:05
|

لیورپول 4-1 نوریچ؛ طوفان یک نیمه ای قرمزها در دیدار افتتاحیه

لیورپول در اولین دیدار از فصل جدید لیگ برتر موفق شد با نتیجه 4-1 نوریچ را شکست بدهد.

تامین نیوزبه نقل ار "ورزش سه"، شاگردان یورگن کلوپ که امشب میزبان نوریچ بودند، در این دیدار در همان نیمه اول چهار بار دروازه حریف را باز کردند و توانستند به اولین سه امتیاز این فصل دست پیدا کنند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و این بازیکنان نوریچ بودند که اولین موقعیت خطرناک بازی را روی دروازه حریف به وجود آوردند. روی حرکت خوب پوکی بود که اشتیپرمن صاحب موقعیت شد اما ضربه او، راهی به چهارچوب دروازه میزبان پیدا نکرد.

تنها دو دقیقه بعد، لیورپول روی یک موقعیت نه چندان جدی، به گل اول رسید. حرکت دیووک اوریگی از سمت راست و ارسال او به دهانه دروازه نوریچ، با اشتباه گرنت هنلی همراه شد و دفع اشتباه او، حساب کار را 1-0 به سود قرمزها کرد.

 

 

 

بازیکنان نوریچ خیلی زود می توانستند به گل تساوی برسند اما اشتیپرمن که بار دیگر روی پاس پوکی صاحب موقعیت شده بود، این بار هم نتوانست از این فرصت استفاده کند و توپ را به بیرون زد.

در ادامه بازیکنان لیورپول ابتکار عمل را در دست گرفتند و بعد از یکی دو موقعیت نصفه و نیمه، در دقیقه 19 به گل دوم رسیدند. روی همکاری با ترنت الکساندر آرنولد و پاس نهایی فیرمینو بود که صلاح صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق، توپ را به گوشه دروازه نوریچ فرستاد.

 

 

بعد از این گل بازیکنان نوریچ بار دیگر پیش کشیدند و یکی دو موقعیت خوب روی دروازه لیورپول ایجاد کردند اما واکنش های خوب آلیسون، مانع از باز شدن دروازه میزبان شد. در مقابل، این لیورپول بود که در دقیقه 28، روی یک ضربه کرنر، به گل سوم رسید. ارسال بلند صلاح از سمت راست دروازه نوریچ، پشت محوطه شش قدم به ویرژیل فن دایک رسید و او هم در حالی که توسط مدافع حریف تحت فشار بود، با یک ضربه سر محکم، کار را تمام کرد.

 

 

حملات لیورپول ادامه داشت و بازیکنان این تیم چند بار تا آستانه زدن گل چهارم پیش رفتند اما واکنش های کارول، دروازه بان حریف، مانع باز شدن دروازه نوریچ شد.

در حالی که به نظر می رسید همه چیز برای لیورپول خوب پیش می رود، در دقیقه 38، آلیسون بدون اینکه برخوردی با بازیکنی داشته باشد، دچار آسیب دیدگی شد و جای خود را به آدریان داد.

 

 

البته این اتفاق تغییری در روند بازی نداد و این لیورپولی ها بودند که در دقیقه 42 به گل چهارم رسیدند. این بار روی یک ارسال عالی از ترنت الکساندر آرنولد از سمت راست، اوریگی با ضربه سر، اختلاف را به چهار گل افزایش داد.

 

 

در دقایق پایانی نیمه اول اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و نیمه اول با چهار گل به سود لیورپول به پایان رسید.

نیمه دوم را لیورپول هجومی آغاز کرد و چیزی نمانده بود که در همان دقایق ابتدایی، به گل پنجم برسند اما تنها دو بار تیر دروازه حریف را به لرزه درآوردند. ابتدا روی پاس اوریگی بود که هندرسون صاحب موقعیت شد اما ضربه او را کرول دفع کرد و توپ بعد از برخورد به تیر، به الکساندر آرنولد رسید. پاس این بازیکن، فیرمینو را صاحب موقعیت کرد اما ستاره برزیلی نتوانست ضربه مناسبی به توپ بزند و توپ بعد از سایش به تیر عمودی دروازه به بیرون رفت.

در ادامه بازی متعادل تر شد؛ هرچند باز هم این لیورپولی ها بودند که موقعیت های بهتری داشتند ولی این نوریچ بود که در دقیقه 64، یکی از گل های خورده را جبران کرد.

روی پاس در عمق عالی از بوندیا بود که پوکی با آدریان تک به تک شد و با یک ضربه بی نقص، گل اول نوریچ را به ثمر رساند.

 

 

پس از این گل بار دیگر لیورپولی ها ابتکار عمل را دست گرفتند؛ هرچند موقعیت چندانی روی دروازه حریف ایجاد نکردند. در دقایق پایانی این بازیکنان نوریچ بودند که برای رسیدن به گل های بعدی، تلاش بیشتری داشتند ولی در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با نتیجه 4-1 به سود لیورپول به پایان رسید.

captcha
صدای مشاور
درخواست وجه برای دریافت خدمات تامین اجتماعی قطعا کلاهبرداری است

درخواست وجه برای دریافت خدمات تامین اجتماعی قطعا کلاهبرداری است

رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی گفت: هیچ تماسی و مراجعه ای از سوی کانون های بازنشستگی و شعب این سازمان در خصوص ارائه کارت هوشمند سلامت، بیمه تکمیلی، کارت طلایی و امثال آنها به بازنشستگان و بیمه شدگان انجام نمی شود و در صورت مواجه با این پدیده بازنشستگان عزیز بدانند قطعا کلاهبرداری است .

پیشخوان روزنامه ها
معرفی کتاب
نظرسنجی
logo-samandehi

آمار سایت

بازدید امروز : 8

بازدید دیروز : 17

بازدید ماهانه : 14697

افراد آنلاین : 0

آمار کل سایت : 1254667