کار و تأمین اجتماعی / شناسه خبر: 161229 / تاریخ انتشار : 1398/8/22 23:30
|
معاون بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی:

۱۲۳ هزار کارفرما سال گذشته از بخشودگی جرایم بهره‌مند شدند

معاون بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی:۱۲۳ هزار کارفرما سال گذشته از بخشودگی جرایم بهره‌مند شدند معاون بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی گفت: بر اساس مصوبه ماده ۱۳ قانون و تصمیم هیات وزیران، ۱۲۳ هزار کارفرما در سال گذشته از بخشودگی جرایم استفاده کرده و نزدیک به یک هزار میلیارد تومان از جرایم آنها بخشیده شد.

تامین نیوز / مهرداد قریب معاون بیمه ای سازمان تأمین اجتماعی شامگاه چهارشنبه در کارگروه بیمه و تامین اجتماعی زیر مجموعه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان کردستان اظهار داشت: افرادی نیز در سال جاری بر اساس فرصت زمانی مصوب هیات وزیران (تیر تا شهریور ماه) مدارک و مستنداتی را به ستاد تسهیل استان ها ارسال کردند.

وی اضافه کرد: سیاست و رویکرد سازمان تامین اجتماعی مطرح کردن مشکلات مختلف و حل و فصل آنها براساس قانون و اختیاران قانونی است.
قریب با بیان اینکه براساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب بویژه در بحث رونق تولید در چند سال اخیر تا آنجایی که بتوانیم در چارچوب مشخص مساعدت‌هایی برای رونق تولید در این جلسات مد نظر  خواهیم داشت، افزود: باید برای حل مشکلات راهکارهای مناسب ارایه دهیم.
معاون بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی کشور یادآور شد: امسال نیز مانند سال ۹۷ بازرسی های دفاتر قانونی با شرایط ویژه به صورت یک ساله انجام می‌گیرد.
وی تاکید کرد: وضعیت و مشکلات کارگاه های مشمول کمک دولت در جلسه فردا با حضور معاون اقتصادی رئیس جمهور مورد بررسی قرار می‌گیرند و تا جایی که امکان فراهم باشد کمک‌ها و مساعدت هایی در راستای کمک به اشتغال و تولید انجام می‌شود.  
قریب با بیان اینکه با هماهنگی وزارت صنعت و معدن و تجارت تعدادی از کارفرمایان از بخشودگی جرایم استفاده کردند، گفت: طبق شرایط اگر درخواست آنها برای بهرمندی از  ۱۰۰ درصد بخشودگی جرایم باشد باید در ۱۲ قسط پرداخت و اگر ۵۰ درصد بخشودگی را انتخاب کنند باید در ۳۶ قسط به طور مساوی آن را پرداخت کنند.
منبع: ایرنا
captcha
صدای مشاور
شرکت های نوپا مورد حمایت سازمان تامین اجتماعی قرار می گیرند

شرکت های نوپا مورد حمایت سازمان تامین اجتماعی قرار می گیرند

بر اساس دستور اداری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و در اجرای آیین نامه اجرایی حمایت از شرکت های نوپا، این شرکتها مورد حمایت سازمان تامین اجتماعی قرار می گیرند.

پیشخوان روزنامه ها
معرفی کتاب
نظرسنجی
سامانه پرداخت الکترونیکی بدهی کارفرمایان
logo-samandehi

آمار سایت

بازدید امروز : 4128

بازدید دیروز : 2106

بازدید ماهانه : 9682

افراد آنلاین : 0

آمار کل سایت : 412239