اجتماعی / شناسه خبر: 141159 / تاریخ انتشار : 1397/1/7 18:00
|

آخرین خبرها از وضعیت ترافیکی راه‌های کشور

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور آخرین وضعیت ترافیکی راه‌های کشور در بعدازظهر امروز را تشریح کرد.

تامین نیوز / سرهنگ نادر رحمانی، در مورد آخرین وضعیت ترافیکی راه‌های کشور، گفت: مسیر جنوب به شمال محور کرج ـ چالوس از ابتدای محور تا تونل شماره پنج دارای ترافیک سنگین و طول محور دارای ترافیک پرحجم است. همچنین در مسیر شمال به جنوب این محور از مرزن آباد تا دزبن ترافیک نیمه سنگین را شاهد هستیم.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با اشاره به وضعیت محور هراز، گفت: در مسیر جنوب به شمال این محور از امامزاده هاشم تا گزنک ترافیک سنگین است و در طول محور نیز ترافیک نیمه سنگین را شاهد هستیم. همچنین در مسیر شمال به جنوب از پارک جنگلی آمل تا نارنجستان ترافیک سنگین است.
 
وی با اشاره به پرحجم بودن ترافیک در طول مسیر جنوب به شمال محور فیروزکوه، ادامه داد: ترافیک پرحجم را در محور سلفچگان ـ قم و همین‌طور هر دو باند آزادراه تهران ـ قم نیز شاهد هستیم.
 
سرهنگ رحمانی در ادامه گفت: مسیر جنوب به شمال محور رشت به قزوین در محدوده‌های لوشان، منجیل و مسکن مهر رودبار با ترافیک سنگین همراه است و همچنین در محور رشت ـ لاهیجان نیز ترافیک پرحجم است.
 
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور همچنین گفت: محورهای قزوین ـ رشت، قزوین ـ زنجان و قزوین ـ کرج نیز ترافیک پرحجم دارند، همچنین این وضعیت در آزادراه ملک آباد به مشهد و سبزوار به مشهد در استان خراسان رضوی نیز وجود دارد.
 
وی از وجود ترافیک نیمه سنگین در باند شمالی آزادراه تهران ـ کرج از پل کلاک تا پل فردیس خبر داد و گفت: در باند شمالی آزادراه کرج ـ قزوین نیز از پل فردیس تا پل حصارک ترافیک نیمه سنگین را شاهد هستیم.
captcha
صدای مشاور
صدای مشاور

صدای مشاور

گروه مشاوران حوزه کار و تأمین اجتماعی پایگاه خبری تأمین نیوز در راستای تحقق شعار "همراه کارآفرینان و حامی نیروی کار" در خدمت تلاشگران عرصه کار و تولید می باشند.

پیشخوان روزنامه ها
روزنامه
معرفی کتاب
نظرسنجی
logo-samandehi

آمار سایت

بازدید امروز : 29

بازدید دیروز : 33

بازدید ماهانه : 1456

افراد آنلاین : 1

آمار کل سایت : 61506