آنچه در مورد مشاغل آزاد باید بدانید

هر فرد چندبار می‌تواند با سازمان تامین‌اجتماعی قرارداد بیمه مشاغل آزاد منعقد کند؟ گاهی پیش می‌آید که به خاطر بیکاری و مخارج ازدواج یا فرزندآوری و... شخص قادر به پرداخت حق‌بیمه نیست و مجبور می‌شود پس از مدتی مجددا اقدام به عقد قرارداد بیمه کند. هیچ‌ محدودیتی از نظر تعداد دفعات وجود ندارد. فقط شرایطی از نظر سن مطرح است. کسانی که بیش از 50 سال سن دارند باید معادل اضافه سن، سابقه پرداخت حق‌بیمه قبلی داشته باشند.

سئوال در مورد بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد

برای پذیرش بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد ، کسانی که بیش از 50 سال سن دارند باید معادل اضافه سن، سابقه پرداخت حق بیمه قبلی داشته باشند.
دکتر روحانی در پیام زنده تلویزیونی خطاب به ملت بزرگ ایران:

پیروز انتخابات آزادی، استقلال و حاکمیت ملی است/ همه باید به خواست و تصمیم مردم احترام بگذارند/ انتخابات پایان یافت و من رییس جمهور همه ملت و نیازمند کمک تک تک مردم ایران هستم

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهور در یک پیام زنده تلویزیونی خطاب به همه ایرانیان، از حضور پرشور و حماسه آفرین آنان در انتخابات قدردانی و تاکید کرد که پیروز انتخابات، آزادی، استقلال و حاکمیت ملی است و انتخابات پایان یافت و من رییس جمهور همه ملت و نیازمند کمک تک تک مردم ایران هستم.

موگرینی پیروزی روحانی را تبریک گفت / اروپا آماده همکاری با ایران است

فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در توییتی پیروزی حسن روحانی را در انتخابات ریاست جمهوری تبریک گفت و اعلام کرد: اتحادیه اروپا آماده همکاری با ایران است.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در اولین دقایق آغاز رأی گیری:

مردم با دقت، ملاحظه و شناخت در انتخابات شرکت کنند

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اولین دقایق آغاز رأی گیری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با حضور در محل صندوق سیار ۱۱۰ در حسینیه امام خمینی(ره)، آراء خود را به صندوق انداختند.
دکتر روحانی پس از شرکت در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا:

حضور پرشور مردم در انتخابات موجب تقویت قدرت و امنیت ملی و هموارسازی راه توسعه کشور می شود/ باید از فردا با وحدت، همدلی و نشاط به هر نامزدی که انتخاب می شود کمک کنیم/ امیدواریم با حضور پرشور مردم سرنوشت انتخابات ریاست جمهوری در مرحله اول مشخص شود

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهور صبح جمعه و در نخستین دقایق آغاز انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا ، با حضور در حسینیه ارشاد رای خود را به صندوق انداخت.
پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی حضور حماسی و پر شکوه مردم در انتخابات:

پیروز انتخابات، مردم ایران و نظام جمهوری اسلامی هستند

در پی حضور پر شکوه و حماسی مردم در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیام تشکر و قدردانی صادر و بر نکات مهمی تأکید کردند.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رسماً به عنوان منتخب دوازدهمین انتخابات رئیس جمهوری معرفی شد

دکتر رحمانی فضلی نتایج تقریباً نهائی شمارش آراء انتخابات ریاست جمهوری را بر اساس تجمیع نتایج شمارش 99.7 شعبات اخذ رأی اعلام کرد.