به نام کارگران به کام ثروتمندان؛

جزئیات تصمیمات جدید درباره کارگران فاقد بیمه

آمار عجیب بیمه کارگران ساختمانی نشان می دهد برخی طلافروشان و پزشکان در لباس کارگر ساختمانی ظاهر شده اند.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

بخشودگی جرائم بیمه‌ای موجب به حداقل رساندن شرایط بحرانی تولیدکنندگان می‌شود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: بخشودگی جرائم بیمه‌ای کارفرمایان خوش‌حساب از سوی سازمان تأمین اجتماعی، موجب به حداقل رساندن شرایط بحرانی تولیدکنندگان و افزایش روند فعالیت آنها می‌شود.

کارفرمایان تا ۱۳ شهریور برای استفاده از اجرای قانون بخشودگی جرائم بیمه ای مهلت دارند

سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد: کارفرمایان واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی تنها ۲ هفته یعنی تا ۱۳ شهریورماه برای استفاده از اجرای قانون بخشودگی جرائم بیمه‌ای مهلت دارند.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛

هلدینگ درمان تامین اجتماعی در اختیار معاونت درمان قرار گیرد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، با بیان‌اینکه به لحاظ قانونی امکان ایجاد هلدینگ درمان تامین اجتماعی وجود نداشت، گفت: مدیریت جدید این سازمان باید تمامی فعالیت‌های درمانی این مجموعه را تحت نظر معاونت درمان قرار دهد تا از آنجا به طور کامل هدایت شود.

تامین اجتماعی برای مصرف کنندگان انسولین پرونده الکترونیک تشکیل می‌دهد

سازمان تامین اجتماعی از ابتدای سالجاری برای مصرف کننده‌های انواع انسولین‌های قلمی، نسبت به تشکیل پرونده و اختصاص سهمیه دارو بر اساس دستورالعمل‌های علمی اقدام کرده است.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی:

۱۸ هزار میلیارد تومان ازکارفرمایان طلب داریم

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: در حال حاضر ۱۸ هزار میلیارد تومان از کارفرمایان و بخش‌های مختلف مطالبه داریم، البته به دلیل معوقات و بدهی‌، کارگاهی را تعطیل نمی‌کنیم.

سامانه شناسایی مدیران آینده سازمان تأمین اجتماعی راه‌اندازی می‌شود

سازمان تأمین اجتماعی سامانه‌ای را برای شناسایی مدیران آینده به ویژه از بین جوانان و بانوان همکار این سازمان طراحی کرده است که از ۲۹ مرداد و هم زمان با عید سعید غدیر راه‌اندازی می‌شود.
نگاه اقتصادی به انتخاب رشته کنکور؛

چه رشته‌ای انتخاب کنیم تا شغلمان تضمین شود

ورود به دانشگاه فرصت مناسبی برای آمادگی شغلی است، اما آیا داوطلبان کنکور می‌دانند چه رشته‌هایی آینده شغلی‌شان را تضمین می‌کند یا بعد از چهار سال به صف تحصیل‌کرده‌های بیکار اضافه می‌شوند؟
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان رشد تولید را فراهم می کند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب فضای مناسبی را برای کارفرمایان به منظور افزایش تولید فراهم می کند.