کار و تعاون در هفته‌ای که گذشت

چند نفر مقرری بیمه بیکاری گرفتند؟

اعلام آخرین آمار مقرری بگیران بیمه بیکاری، سهم ۶۶ درصدی زنان از اشتغال بازار کار و بی نتیجه ماندن دومین نشست کمیته دستمزد ۹۹ از مهمترین عناوین خبرهای این هفته حوزه کار و اشتغال بود.
یک فعال کارگری خواستار شد

ترمیم حقوق سال آینده کارگران و بازنشستگان

یک فعال کارگری بر ضرورت رسیدگی به وضع معیشت بازنشستگان کارگری تاکید و ابراز امیدواری کرد: با درنظر گرفتن واقعیت‌های امروز و معیشت کارگران و بازنشستگان، در جهت ترمیم حقوق و دستمزد سال آینده اقدام شود.

ایران – قطر؛ دیدار با تیم سانچس

تیم های امید ایران و قطر امروز ساعت 16 در زمین مجموعه ورزشی لوسیل با هم دیدار خواهند کرد. این دیدار بنا به درخواست فدراسیون فوتبال قطر پشت درهای بسته برگزار خواهد شد.
واکنش ها به انتخاب مورینیو و اخراج پوچ

حاشیه های یک جابجایی خیلی بزرگ

حضور ژوزه مورینیو در تاتنهام مهم ترین خبر فوتبال دنیا در 24 ساعت گذشته است. پس انتظار نداشته باشید ترولیست ها و نویسندگان فضای مجازی به سادگی دست از آن بکشند.
مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تأمین اجتماعی خبر داد:

رفع مشکل تاییدیه اینترنتی نسخ تامین‌اجتماعی

پیرو مشکلات ایجاد شده طی روزهای اخیر در بهره‌گیری از سامانه‌های برخط سازمان تأمین اجتماعی و ایجاد اختلالاتی برای تأیید نسخ دارویی، مدیر کل درمان غیرمستقیم سازمان تأمین اجتماعی تا زمان رفع اختلال خطوط مخابراتی، آدرسی دیگر را به منظور بهره‌برداری مراکز درمانی طرف قرارداد و کاهش مشکلات بیماران برای دریافت تاییدیه نسخه‌های دارویی‌شان اعلام کرد.
کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران؛

تاریخ و نحوه ثبت‌نام بیمه تکمیلی مستمری‌بگیران تامین اجتماعی اعلام شد

کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران با صدور اطلاعیه‌ای تاریخ و نحوه ثبت نام بیمه تکمیلیِ مستمری بگیران تامین اجتماعی را شرح داد.

واریز سهمیه کامل بنزین آبان ماه به کارت های سوخت شخصی / بنزین سوپر تک نرخی لیتری 3500 تومان

سهمیه بنزین آبان ماه مالکین خودروهای شخصی از ساعت صفر روز جمعه 24 آبان 1398 به صورت کامل در کارت سوخت آنها تغذیه گردیده و درصورت عدم مصرف، به ماه بعد انتقال می یابد.

اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت در کشور

شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران با صدور اطلاعیه ای طرح مدیریت مصرف سوخت را اجرایی کرد.