ایران 10 - کامبوج 0 ؛ ششمین پیروزی پیاپی برای اسکوچیچ و صدر نشینی تیم ملی

شاگردان دراگان اسکوچیچ موفق شدند با کسب یک پیروزی پرگل صدر جدول گروه سوم مسابقات را از آن خودشان کنند.

ایران 10 - کامبوج 0

خلاصه بازی ایران - کامبوج

خدمات کنسولی نیز در زمان رای‌گیری ارائه می‌شود

سفیر جمهوری اسلامی ایران در کشور برزیل با اعلام اختصاص دو صندوق رای برای ایرانیان مقیم این کشور، تاکید کرد که خدمات کنسولی و مشاوره نیز در زمان رای گیری انجام می‌شود.

محسن مهرعلیزاده: برجام قویترین معاهده بین‌المللی در تاریخ ایران است

نامزد سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری از برجام به عنوان قوی ترین معاهده بین المللی در تاریخ کشورمان نام برد که در سایه آن توانستیم به حق غنی سازی که تا دیروز نادیده گرفته می‌شد، دست یابیم و به آن در جهان معاصر رسمیت ببخشیم .

رییسی: رفع حاشیه نشینی با رسیدگی به روستاها میسر می‌شود

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: باید از اساس مساله حاشیه نشینی در مشهد و دیگر شهرها را رفع کرد و لازمه آن نیز توجه و رسیدگی به روستاها است.

رئیس‌جمهوری آینده چگونه نقدینگی را هدایت می‌کند؟

هدایت نقدینگی یکی از کلیدواژه‌های پرتکرار در رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری بوده است. نقدینگی چیست و چگونه می‌توان آن را به سمت تولید هدایت کرد؟

همتی: قدرت ملی ایران یکپارچگی قومیت‌ها و همراهی آنها با یکدیگر است

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: ما نمی توانیم با ایجاد نگرانی در اقوام مختلف و یا با جدا کردن آنها از یکدیگر کارمان را تداوم بدهیم این کار ضد ملی است و قدرت ملی ایران را کاهش می دهد؛ قدرت ملی ایران یکپارپگی قومیت‌ها و همراهی آنها با یکدیگر است.

سعید جلیلی: جهش کشور بدون جهش شهرها و روستاها ممکن نیست

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: امروز برای اداره کشور نیاز به جهش برای ایران بزرگ داریم و این امر بدون جهش شهرها و روستاها ممکن نمی شود.

مهرعلیزاده: باید با بزرگواری با دنیا برخورد کنیم

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: ملت ایران بزرگ است و باید با بزرگواری با دنیا برخورد و به گونه‌ای حرکت کنیم که بزرگی‌ و تاریخ چند هزار ساله مان را به مردم جهان نشان بدهد و دنیا نیز همین را از ما توقع دارد.