کار و تأمین اجتماعی / شناسه خبر: 161246 / تاریخ انتشار : 1398/9/23 10:07
|
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی:

بدهی های سال 97 سازمان تأمین اجتماعی به مراکز درمانی تا 2 هفته آینده پرداخت می شود

مصطفی سالاری با بیان اینکه بیش از نصف بدهی های سال جاری پرداخت شده است افزود: بدهی های سال 97 سازمان تأمین اجتماعی به مراکز درمانی را تا 2 هفته آینده پرداخت می کنیم.

تامین نیوز / مصطفی سالاری در جلسه شورای اداری بیمه و درمان تامین اجتماعی استان زنجان از پرداخت کامل بدهی‌های سال 97 سازمان تامین اجتماعی به مراکز درمانی تا 2 هفته آینده خبر داد و افزود: تا کنون افزون بر نیمی از بدهی‌های سال جاری نیز پرداخت شده است.

وی با تأکید بر الکترونیکی شدن ارائه خدمات سازمان تامین اجتماعی، گفت: برای ارائه خدمات مطلوب بصورت غیر حضوری و الکترونیکی، در صورت نیاز برون سپاری نیز باید انجام شود.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از بکار گیری تمام امکانات برای بهبود شرایط کاری کارکنان سازمان خبر داد و گفت: هزینه های پشتیبانی تامین اجتماعی شامل هزینه های جاری و حقوق کارکنان سازمان، در مقایسه با گردش مالی آن در سراسر کشور نسبت بسیار پایینی است.
 
دکتر سالاری در ادامه ضمن طبیعی برشمردن تعداد بالای پرونده های تامین اجتماعی در دیوان عدالت اداری، بیان داشت: یک چهارم پرونده ها مربوط به افزایش مدت زمان مرخصی زایمان از 6 به 9 ماه است که بر اساس قانون، پرداخت هزینه سه ماه اضافه شده بر عهده دولت بوده و سازمان تعهدی در این خصوص ندارد./ م.حسینی
 
captcha
صدای مشاور
راهنمای خودمراقبتی و بهبود ایمنی در برابر کرونا، از دیدگاه طب ایرانی منتشر شد

راهنمای خودمراقبتی و بهبود ایمنی در برابر کرونا، از دیدگاه طب ایرانی منتشر شد

راهنمای خودمراقبتی و بهبود ایمنی در برابر ویروس کرونا بر اساس اصول بهداشتی، پزشکی رایج و آموزه‌های طب ایرانی»، توسط دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت، منتشر شد.

پیشخوان روزنامه ها
معرفی کتاب
نظرسنجی
سامانه پرداخت الکترونیکی بدهی کارفرمایان
logo-samandehi

آمار سایت

بازدید امروز : 470

بازدید دیروز : 2205

بازدید ماهانه : 19533

افراد آنلاین : 20

آمار کل سایت : 527081