اقتصادی / شناسه خبر: 161253 / تاریخ انتشار : 1398/9/25 21:42
|

تمام مقاطع تحصیلی تهران در نوبت صبح تعطیل شد

در ادامه آلودگی هوای پایتخت تمامی مقاطع تحصیلی استان تهران به غیر از شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه برای نوبت صبح فردا (روز سه شنبه)‌ تعطیل شد.

تامین نیوز / محمد تقی زاده معاون عمرانی استاندار تهران سه شنبه شب با اعلام این خبر افزود:‌ با توجه به سنجشی که از ایستگاه‌های آلاینده سنج در سطح شهر تهران و شهرستان های استان داشتیم شاهد افزایش انباشت آلاینده‌ها در شهر تهران و شهرستان‌ها بودیم از این رو کمیته اضطرار به واسطه اهمیت سلامت شهروندان و مردم به ویژه دانش آموزان که گروه‌های حساسی در مقابل آلاینده ها هستند تصمیم بر این گرفت که فعالیت شیفت صبح همه مقاطع تحصیلی تهران و شهرستان ها به استثنای فیروزکوه و دماوند (رودهن تعطیل است)، همانند امروز تعطیل شود.

 
وی با اعلام اینکه دانشگاه‌ها فردا دایر هستند، گفت: با توجه به افزایش آلاینده‌ها در پایتخت، فردا طرح زوج و فرد از درِ منازل اجرا می‌شود.
تقی زاده تاکید کرد:‌ فعالیت تمام معادن شن و ماسه نیز متوقف شده و تردد کامیون‌ها نیز در سطح شهر همچنان ممنوع است./ م.حسینی
captcha
صدای مشاور
راهنمای خودمراقبتی و بهبود ایمنی در برابر کرونا، از دیدگاه طب ایرانی منتشر شد

راهنمای خودمراقبتی و بهبود ایمنی در برابر کرونا، از دیدگاه طب ایرانی منتشر شد

راهنمای خودمراقبتی و بهبود ایمنی در برابر ویروس کرونا بر اساس اصول بهداشتی، پزشکی رایج و آموزه‌های طب ایرانی»، توسط دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت، منتشر شد.

پیشخوان روزنامه ها
معرفی کتاب
نظرسنجی
logo-samandehi

آمار سایت

بازدید امروز : 442

بازدید دیروز : 2205

بازدید ماهانه : 19504

افراد آنلاین : 20

آمار کل سایت : 527052