تأمین اجتماعی / شناسه خبر: 161272 / تاریخ انتشار : 1399/6/25 17:10
|

عقد قرارداد با پزشکان متقاضی همکاری با سازمان تامین اجتماعی

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی از عقد قرارداد با پزشکان، دندانپزشکان و ماماهای متقاضی همکاری با این سازمان خبر داد.

تامین نیوز / امیر عباس منوچهری معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی گفت: براساس سیاست‌های سازمان تامین اجتماعی مبنی بر توسعه نسخه الکترونیک در سطح کشور و با توجه به فراهم ساختن امکان ارائه درخواست همکاری با سازمان تامین اجتماعی به هنگام ثبت‌نام در سامانه نسخه الکترونیک (ep.tamin.ir) ثبت‌نام متقاضی و ارسال درخواست همکاری با این سازمان، امکان‌پذیر شده است.

وی افزود: حداکثر ظرف مدت پنج روز کاری، نسبت به انجام بازرسی از مرکز متقاضی و تکمیل مستندات لازم از جمله اخذ شماره شبای بانک رفاه و تکمیل فرم بازدید اولیه از مطب (پروانه مطب، کارت ملی، کارت نظام پزشکی، ساعات فعالیت مطب و...) اقدامات لازم انجام می‌شود.

از زمان ثبت‌نام، متقاضی، طرف قرارداد سازمان تامین اجتماعی محسوب می‌شود و اولین پرداخت برخط حق‌الزحمه ویزیت و خدمات، پس از بازدید اولیه (که بیش از پنج روز کاری نخواهد بود)  با رعایت ضوابط و مقررات انجام می‌پذیرد.

مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیز پیش از این گفته بود: پزشکان، دندانپزشکان و ماماها می‌توانند اعلام موافقت با شرایط قانونی سازمان تامین اجتماعی به بیمه‌شدگان و بازنشستگان تحت پوشش این سازمان خدمت‌رسانی کنند.

به گفته وی  پرداخت سهم سازمان تامین اجتماعی به پزشکان در سریعترین زمان ممکن و ساعت ۲۴ هر روز انجام می‌شود. پزشکان دارای امضای الکترونیک سازمان نظام پزشکی ۹۵ درصد از سهم این سازمان و سایر پزشکان ۸۰ درصد از سهم تامین اجتماعی را ساعت ۲۴ همان روز و مابقی را طی یک ماه دریافت می‌کنند.

منبع: روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی

captcha
صدای مشاور
سهم تأمین‌اجتماعی در بیمه تکمیلی بازنشستگان ۱۲۰ درصد افزایش یافت

سهم تأمین‌اجتماعی در بیمه تکمیلی بازنشستگان ۱۲۰ درصد افزایش یافت

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی از افزایش ۸۰ درصدی سقف تعهدات و افزایش ۱۲۰درصدی سهم این سازمان در بیمه تکمیلی بازنشستگان خبر داد.

پیشخوان روزنامه ها
معرفی کتاب
نظرسنجی
سامانه پرداخت الکترونیکی بدهی کارفرمایان
logo-samandehi

آمار سایت

بازدید امروز : 3

بازدید دیروز : 27

بازدید ماهانه : 762

افراد آنلاین : 0

آمار کل سایت : 1301084