ورزشی / شناسه خبر: 161460 / تاریخ انتشار : 1400/5/21 11:20
|

رنگرز: معرفی «سجادی» پاسخ مطالبات به‌حق جامعه ورزش کشور بود

مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران گفت: حضور حمید سجادی در راس وزارت ورزش و جوانان دولت سیزدهم می‌تواند اتفاق های خوبی را در این حوزه رقم بزند و این انتخاب به نوعی پاسخ مطالبات به حق جامعه ورزش بود.

تامین نیوز /  حسن رنگرز روز پنجشنبه درباره معرفی حمید سجادی به عنوان وزیر پیشنهادی برای وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: از رییس جمهوری قدردانی می‌کنم که در پاسخ به مطالبات جامعه ورزشی یک مدیر ورزشی انتخاب کرد و  قدردان این اتفاق مبارک هستیم و این انتخاب را پاسخ به مطالبات به حق جامعه ورزش می دانم.

 
وی ادامه داد: سجادی از خانواده ورزش است و سوابق مدیریتی خوب در ورزش کشور و شناخت کافی از ظرفیت‌های مدیریتی و فرصت ها و تهدیدها دارد.
 
دارنده طلا و برنز قهرمانی جهانی در ادامه افزود: سجادی چهره‌ای متخصص است و با بسیاری از شاخص‌های دولت همخوانی و تناسب دارد. امیدوارم مجلس شورای اسلامی هم به این مهم و مطالبه جامعه ورزش پاسخ مثبت دهد.
 
رنگرز افزود: با حضور سجادی در راس این وزارت‌خانه و نگاه به المپیک ۲۰۲۴، امیدواریم ظرفیت های واقعی ورزش کشور تبیین شده و اتفاق‌های خوب برای ورزش کشور رخ دهد.
 
فهرست ۱۹ وزیر پیشنهادی آیت‌الله سید ابراهیم رییسی رییس جمهوری، روز گذشته (چهارشنبه) تقدیم مجلس شورای اسلامی شد که در این فهرست از «سید حمید سجادی» به عنوان گزینه پیشنهادی برای وزارت ورزش کشور نام‌ برده شده است.
 
منبع: ایرنا
captcha
صدای مشاور
سهم تأمین‌اجتماعی در بیمه تکمیلی بازنشستگان ۱۲۰ درصد افزایش یافت

سهم تأمین‌اجتماعی در بیمه تکمیلی بازنشستگان ۱۲۰ درصد افزایش یافت

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی از افزایش ۸۰ درصدی سقف تعهدات و افزایش ۱۲۰درصدی سهم این سازمان در بیمه تکمیلی بازنشستگان خبر داد.

پیشخوان روزنامه ها
معرفی کتاب
نظرسنجی
logo-samandehi

آمار سایت

بازدید امروز : 5

بازدید دیروز : 16

بازدید ماهانه : 577

افراد آنلاین : 0

آمار کل سایت : 1301708